Halil TUNCER

Ana Sayfa| Künye | REKLAM | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

haliltuncerturizm.com
haberleri benden izleyin

Ana sayfa HABERLER   
NG Hotels Marriot International ile Güçlerini Kongre Turizmi için birleştirdi.
NG Hotels Marriot International ile Güçlerini Kongre Turizmi için birleştirdi.

Eklenme tarihi: 9.10.2015 21:00:53

 
 
 
NG HOTELS, MARRIOTT INTERNATIONAL İLE GÜÇLERİNİ İSTANBUL’UN KONGRE TURİZMİ İÇİN BİRLEŞTİRDİ.
 
Turizm sektörünün öncü markası NG Hotels, Amerika merkezli Marriott International ile, 2019 yılında hizmete açılacak ve özellikle kongre turizminde faaliyet gösterecek olan İstanbul Marriott West Hotel & Conference Center için ortaklık anlaşmasına imza attı. Basın Ekspres’te hayata geçecek olan projede 400 odalı beş yıldızlı otel ve kongre merkezi yer alacak.
 
 
 
Turizm sektörünün öncü markalarından NG Hotels, İstanbul’da kongre turizmi alanına önemli katkı sağlayacak, yeni bir projeyi İstanbul Basın Ekspres’te hayata geçiriyor. Marriott International işbirliğiyle, 2019 yılı kongre mevsiminde hizmete başlayacak olan, Istanbul Marriott West Hotel & Conference Center, özellikle kongre turizmi ve kurumsal konaklamalarda faaliyet gösterecek. İşbirliği anlaşması için İstanbul’a gelen Marriott International Gelişim ve Yatırımlardan Sorumlu Avrupa Başkanı Carlton Ervin,  NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür ile imza töreninde bir araya geldi. 
 
 
“Türkiye’nin geleceğine  ve turizmdeki gelişimine güveniyoruz”
İstanbul’un kongre turizmine farklılık katacak olan, Istanbul Marriott West Hotel & Conference Center, İstanbul’un gelişen ve dönüşen bölgesi Basın Ekspres’te iş insanlarına hitap etmeyi hedefliyor. Turizm sektöründe sahip oldukları deneyim ve üstün hizmet anlayışını, rekabette farklılık yaratacak, uluslar arası bilgi ve itibara sahip güçlü bir marka olan Marriott markası ile birleştirdiklerini belirten NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, konuyla ilgili olarak, “NG Hotels olarak Türkiye’nin istikrarına, geleceğine ve turizmin ülkemizde gelişmeye devam edeceğine inancımız büyük. Bu kapsamda, önümüzdeki yıllarda da turizm sektörünün ülkemizde hız kesmeden büyümeye devam edeceğini düşünüyoruz” dedi. 
 
NG Grup olarak sektördeki tüm yatırımlarını Türkiye’de turizmi şekillendirmeye yönelik planladıklarını kaydeden Güral Gür ayrıca, “NG Sapanca ve NG Afyon otellerimizde de bu ilke ile hareket ettik. İstanbul’da kapılarını 2019 yılında açacak olan Istanbul Marriott West Hotel & Conference Center’ın da konaklama ve özellikle kongre segmentinde yine önemli rol oynayacağını ve farklılık yaratacağını düşünüyoruz. NG Hotels olarak turizm sektöründeki tecrübemizi ve mevcut tesislerimizde % 90’ların üzerinde bulunan misafir memnuniyetini bu yatırımımıza da taşıyacağız. Bu amaçla ABD’nin en önemli otel zinciri  Marriott International ile bize heyecan veren bir işbirliğine gittik. Otelimiz ağırlıklı olarak, toplantı-kongre ve kurumsal konaklama segmentlerinde hizmet verecek. Özellikle 3.200 kişi kapasiteli kongre merkezimiz bulunduğu bölgeye hareketlilik katacak” dedi. Istanbul Marriott West Hotel & Conference Center’ın ana hedef kitlesinin yerli ve yabancı iş insanları olacağını söyleyen Hediye Güral Gür, bunun için tüm ihtiyaçlara hitap edecek alt yapısal özelliklerin yanı sıra yatırımlarının vazgeçilmezi olan SPA merkeziyle de hizmet vereceklerini belirtti.
 
 
Marriott International ‘İstanbul’da 6 marka altında 9. otel ‘
“Bu göz kamaştırıcı oteli Istanbul portföyümüze eklemekten dolayı gururluyuz” diye söze başlayan Marriott International Geliştirmeden Sorumlu Avrupa Başkanı Carlton Ervin, geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de sağlıklı bir büyüme içerisinde olduklarını ve NG Hotels ile böyle bir ortaklığa girerek Istanbul’daki ayak izlerini genişletmekten dolayı memnun olduklarını dile getirdi. Istanbul Marriott West Hotel and Conference Center otelinin Marriott Hotels markasının, Istanbul Marriott Şişli ve Istanbul Marriott Hotel Asia’yla birlikte İstanbul’daki üçüncü oteli olacağını belirten Carlton Ervin, “Bu otelle birlikte İstanbul’da 6 markamız altında toplam 9 otele ulaşmış bulunmakayız” dedi.    
 
 
 
 
İstanbul Marriott West Hotel & Conference Center’da neler olacak?
- Otel binası 27 katı zemin ve üzeri olmak üzere toplam 34 kattan oluşmakta.
- Otel 400 oda ile hizmet verecek. 237 Standart  Oda (35 m2); 50 Deluxe Oda (39 m2); 64 Corner Deluxe Oda (43 m2); 57 Suite Oda (61 m2), 2 NG Suite Oda (115 m2) ve Kral Dairesi (180 m2).  
- Otel kısmında geniş alakart restoranlar, bar, executive lounge ve 3 adet etkinlik salonu yer alacaktır. 
- Otel içerisinde iki katlı olarak tasarlanacak SPA merkezinde Türk Hamamı, terapi odaları, fitness merkezi, sauna, buhar odası, açık ve kapalı yüzme havuzu ve pilates stüdyosu bulunacaktır.
- 5270 m2 alana sahip Konferans merkezi içerisinde 4’e bölünebilir olarak kurgulanan 2.530 kişi kapasiteli balo salonu, 950 m2 fuaye alanı ve 11 adet farklı büyüklükte toplantı salonu bulunacaktır (Konferans merkezi toplam 3.200 kişi kapasitelidir).
 
 
 
 
 
NG Hotels hakkında:
Turizm sektöründe 1960 yılından beri yatırımları bulunan Güral Ailesi, Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılından itibaren NG Hotels markasıyla çalışmalarını sürdürmektedir. NG Hotels bünyesinde bulunan NG Sapanca Wellness & Convention grubun ilk 5 yıldızlı oteli olup 2008 yılında açılmıştır. NG Hotels burada sunduğu üstün hizmet kalitesi, donanımlı personeli ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla Türkiye’de 8 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı ilk otel konumuna ulaşmıştır. NG Sapanca aynı zamanda ulusal ve uluslar arası pek çok ödülün de sahibidir. Son olarak Dünyanın en prestijli turizm ödüllerinden ‘World Luxury Hotel Awards – Spa’ yarışmasında Dünya kategorisinde Türkiye’den ödüle layık görülen tek otel olma ünvanını kazanmıştır.
Türkiye'nin yükselen otel zinciri markası NG Hotels, yakaladığı başarıların vermiş olduğu destek ve ulusal bir zincir haline gelme hedefiyle yatırımlarına devam etmektedir. Zincirin ikinci halkası olan NG Afyon Wellness & Convention 2012 yılı Haziran ayında hizmete girmiş ve kısa zamanda başarıya ulaşmıştır. NG Afyon bugün 8 kalite belgesine birden sahip tek termal otel ünvanını taşımaktadır. NG Hotels önümüzdeki dönemlerde farklı illerde yeni otel projelerine başlamayı planlamaktadır.
Detaylı bilgi için: 
http://nghotels.com.tr/
info@nghotels.com.tr
 
 
 
Bu haber Yönetim tarafından eklendi ve 1908 kere okundu.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER HABERLER HABERLERİ
  TÜROB XXII Genel Kurulu Toplantısı   FIJET 57.Kongresi Antalya da yapıld
  ROTANA ve DAP Yapı yeni otellerini   Rotana ve DAP Yapı ilk iki otelini
  NG Hotels Marriot International ile   İzmir Büyükelçiler Organizasyonu 2
  İzmir Büyükelçiler Organizasyonu 1   Gaziantep Büyükşehir Belediye Başka
  Japonya gıda firmaları istanbul da   Bekir Atacan İstanbul 2.bölge Ak pa
  ATO ve TÜGİAD ortak yatırımlar hede   ITB Berlin : Tuna Sınır ötesi işbir
 
 
   
   
 
HALİL TUNCER
DENEYİMLERİMDEN
BAŞLARKEN
 
     
     
   
 
Başaran Ulusoy TURSAB Gen
Başaran Ulusoy Basın Açık
12.Turizm Zirvesi İstanbu
TURSAB Başkanı Ulusoy Röp
Seçimin Galibi Ulusoy ve
FLORANSA: MİCHELANGELO'NU
Başaran Ulusoy,TÜRSAB'a Y
ÖZBEKİSTAN MİLLİ KIYAFETL
EMNİYET KEMERİ ENGEL DEĞİ
Halil Tuncerin REHN Gezis
THY Uçuş Eğitim Merkezi A
Travel Turkey İzmir fuarı
Turizmin Nabzı Travel Tur
POMPEİ İTALYA'NIN VEZÜV
LEGACY OTTOMAN DA YAZA VE
Turizmin Nabzı Travel Tur
FRANSA TURİZM ARZINI TANI
THY, TGS'Yİ KURDU
Uluslararası Tunus Douz S
BESİM TİBUK NET HOLDİNG 2
GLOBAL GİRİŞİMCİLİK HAFTA
TÜRSAB Başkanı Başaran Ul
Başaran Ulusoy TURSAB Baş
İSTANBUL ŞEHİR TUR OTOBUS
Başaran Ulusoya İtalya Yı
 
     
 
     
 

ANKET

 
 

 
     
 

FOTO GALERİ

 
 
. .Ertugrul Günay-Başaran Ulusoy

tijani haddad

Rohit Hangal-Sphere Travel Media

gujarat

hindistan

hindistan

hindistan

hindistan   Carlos Enrique Mayer Arjantin Turizm Bakanı Halil Tuncer

Başaran Ulusoy

Ali Onaran

tunus

murat dedeman nazire dedeman

Wyndham Oteller Grubu CEO'su Eric Danzinger

..
 

Tüm hakları Turizm Fotoğraf Sanatçısı Halil Tuncer'e (c) a aittir. İnternet sitemizdeki yazı, resim, video ve haberler kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır.
Tasarım & Programlama netyanus.com.tr

Web Tasarım

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni : HALİL TUNCER 0543 436 0144
İLETİŞİM: haliltuncer39@gmail.com, haliltuncerturizm@yahoo.com

Turizm Haber Sitesi